Yenilikçi ve Dinamik bir Fransızca kursu 

L’Atelier du Français 2014’ten beri sizlerle beraber. Bu tarihten itibaren Fransızca'yı mümkün mertebe en iyi şekilde öğretmek için pedagojik planlamalar yaparak öğretim tekniğimizi hep yeniledik. L’Atelier’ e gelin ve Atelier'nin kendine özgü ortamını keşfederek Fransızca'nın aslında zor bir dil olmadığını kendiniz deneyimleyin. 

10 seneden beri öğretmenlik yapıyorum. Fransız Kültür’deki 5 senemin ardından kendi öğretim perspektifimi sunmak amacıyla 2014’te l’Atelier du Français’yi kurmaya karar verdim.Tıpkı ilk günde tutkulu olduğum gibi, bir yandan Atelier ile ilgilenirken üniversiteki koordinatör görevine devam ediyorum. 

Victor Philip, Atelier Müdürü

Hakkımızda Söylenenler

“Hazırlık senesi ile beraber Atelier’ye gitmeye başladım. Bu kararımdan hiç pişman değilim. Atelier’deki kurslar sayesinde okul benim için şimdi çok kolay .Şu anda ise B2 diplomam var ve Fransa’ya okumaya gideceğim.”

Simay

lise öğrencisi

“Ben yıllardır Atelier’ye geliyorum. Atelier'nin ortamını çok beğeniyorum. Zamanla çok samimi olduk. Üstelik gündemdeki konular üzerine dersleri kendileri hazırlıyorlar, gerçekten çok keyifli.'' 

Sinan

emekli

“L’Atelier’in eğitmenleri Delf-Dalf sınavlarında jüri oldukları için, sınavıma çok iyi hazırlanabildim ve hiç zorluk yaşamadan Dalf C1’i geçtim.”                                  

Ezgi

Fransa’da öğrenci

tr_TR