Fransızca dersleri

İster zevk ve arzu için, ister Delf- Dalf sınavına hazırlanın, ister Fransa’da okumak veya başka bir nedenden ötürü Fransızca öğrenmek isteyin, l’Atelier beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacaktır. 5 yıldan uzun süreden beri, uzman eğitmenlerimizi hizmetinize sunuyoruz. 

Hızlıca derslerimize katılın

Grup dersleri

Fransızcayı kendi metodumuzla öğrenebileceğiniz en fazla 10 kişilik sınıflardan oluşan grup derslerini hizmetinize sunuyoruz.

Online dersler

Atelier’e gelebilme imkanı olmayan öğrenciler için online dersi hizmetinize sunuyoruz. Bu tekniğimiz sayesinde kendinizi Atelier’de hissetceksiniz.

Özel dersleri

Fransızca dilinde eğitim veren okullarda okuyan öğrenciler için ve sınavlara hazırlanan öğrenciler için özel ders imkanı sunuyoruz.

Şirket kursları

Öğretmenlerimizi şirketinizde ders vermeleri için şirketinize yolluyoruz. Çok kısa bir süre içerisinde ofiste Fransızca konuşabilir hale geleceksiniz.

Hakkımızda Söylenenler

“Hazırlık senesi ile beraber Atelier’ye gitmeye başladım. Bu kararımdan hiç pişman değilim. Atelier’deki kurslar sayesinde okul benim için şimdi çok kolay .Şu anda ise B2 diplomam var ve Fransa’ya okumaya gideceğim.”

Simay

lise öğrencisi

« Moi je vais à l’Atelier depuis des années, j’aime l’ambiance qui y règne, on est devenus très proche avec le temps. En plus ils préparent eux-mêmes des cours sur des thèmes d’actualité  »

Sinan

emekli

“L’Atelier’in eğitmenleri Delf-Dalf sınavlarında jüri oldukları için, sınavıma çok iyi hazırlanabildim ve hiç zorluk yaşamadan Dalf C1’i geçtim.”

Ezgi

Fransa’da öğrenci

tr_TR