Grup dersleri

Grup Dersleri Atelier’in vazgeçilmezidir. Siz de bu özgün ortamı keşfedin ve Fransızcayı en iyi koşullarda öğrenin.   

Ayrıcalığımız

L’Atelier’de grup derslerine çok özen gösteriyoruz.

5 yıldan beri her gün her yaştan ve her sosyal tabakadan öğrenciler Atelier’e Fransıca öğrenmeye geliyorlar. Öğrencilerimizin okulumuza olan bu sevgisi yadsınamaz, tam tersi bir şekilde bu bizim Fransızca eğitiminde ortaya koyduğumuz tutkuyla açıklanabilir.

Konuşmaya dayalı metod

Atölye’de en iyi Fransızca dili kitaplarını kendi kullandığımız metod ile harmanlıyoruz. Fransızca öğrenimi için çok değerli araç ve gereçleri kendimiz yarattık.

Online kurs sistemi

Her dersten sonra öğretmenlerimiz evinizde derslerinizi tekrar gözden geçirebilmeniz için kurs boyunca aldığı notları online ortamda sizlerle paylaşıyorlar.

Halkımıza uygun kurslar

Oluşturduğumuz bu metod Türk halkı için düşünülmüştür. Bu metod ile Fransız ve Türk kültürüne dair bir takım referanslar bulacaksınız. B2 seviyesindeki kurslarla birlikte her hafta gündeme ait konulardan oluşan dersler yapıyoruz 

Her zaman eğitimin odak noktası

Yıl içinde öğretmenlerimiz devamlı üniversitelerde çeşitli pedagojik formasyonlara katılmakta ve tekniklerini sürekli yinelemektedir. 

Sıcak bir ortam

Dil öğrenmek kesinlikle sıkıcı olmamalı. Atelier’de kendinizi evinizde gibi hissetmeniz için canla başla çalışıyoruz. Çayınızı alın ve derse katılın. 

Fransız eğitmenlerden oluşan bir kadro

Atelier’de öğretmeneleriniz kesinlikle Fransız olacak. Tüm pedagojik ekibimiz üniversite mezunu veyahut eğitime dair pedagojik bir formasyon alan eğitmenlerden oluşmaktadır.

Küçük gruplar halinde öğrenme

Artık 20 kişilik kalabalık sınıflar problem değil. Atelier’de konuşmaya ve pratiğe dayalı bir eğitim için öğrenci sayımızı 10 kişi ile sınırlıyoruz 

Eğlenerek öğrenme

Dersler Kahoot ve benzeri öğrenme uygulamaları sayesinde interaktif aktivitelerle daha eğlenceli hala geliyor.  

tr_TR