Şirket kursları

Çalıştığınız firmada Fransıza kullanmaya ihtiyacınız mı var ? Fransızca konuşan çalışma arkadaşlarınızın maillerini anlamak mı istiyorsunuz ? Hiç sıkıntı değil, l’Atelier du Français iş dünyası kapsamındaki kursları sizler sunmak için sizlere geliyor.  

Bizlere güvendiler.

Şirket kursları

5 yıldan uzun süredir L’Atelier şirketlere verilen derslerde ilk sırada.

Beklentilerinizi daha iyi bir şekilde idrak edebilmek için sizlerle tanışmaya geleceğiz ve takviminize uymak şartıyla hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olabilecek bir ders programı oluşturacağız. 

Şirketler için dahası

Atelier sayesinde Fransızca konuşmacılarla Fransızca e-posta alışverişinde bulunabilir ve onlarla Fransızca konuşabilirsiniz.

Sağlam bir metod

Her şirketin farklı birtakım ihtiyaçları mevcuttur,biz ihtiyaçlarınızı en iyi ve en doğru bir biçimde karşılayabilmeniz için sizlere sağlam ve etkin bir metod sunuyoruz.

Sıcak bir ortam

Şİrket derslerinde aynı zamanda işe mola verilir, dinlenme ihtiyacı karşılanır ve eğlenilir. Atelier sizlerin nezdinde keyif alabileceğiniz dayanışmaya dayalı bir ortam yaratmanızda başat rolü üstlenecektir. 

Fransızları Anlamak

En plus de pouvoir comprendre la langue, nos professeurs vous éclaireront sur les habitudes culturels des français en entreprise. Vous comprendrez mieux vos partenaires. 

tr_TR