Online dersler

İstanbul’da toplu ulaşımda sıkıntı yaşayabilirsiniz veyahut Atelier’e gelmek sizin için imkansız görünebilir. Hiç dert etmeyin. Bunun için bir çözümümüz mevcut, dersleri online almaya ne dersiniz ? 

Online Atelier

Online kursta yine bizimlesiniz.Tek fark size çay ikram edemeyecek olmamız.

Online ders özel derste faydalı olduğu kadar grup derslerinde de bir o kadar faydalı.L’Atelier du Français aynı zamanda Galata’ya gelemeyen öğrenciler için de bir şans. Çünkü biz zevkli ve zengin bir deneyim katan bir eğitim metodu geliştirdik. 

Kolektif Yazışma

Online olarak çalışmanın dil için bazı avantajları vardır. Online kurslarımız sayesinde kolektif yazım tekniği sisteminden faydalanabilirsiniz ve kendinizi yazılı ifade çok iyi bir seviyeye getirebilirsiniz. 

Dijital Metod

Her dersten sonra sizlerin evinizde işlediğiniz dersi tekrar edebilmeniz için öğretmenlerimiz derste alınan notları dijita ortamda sizlerle paylaşır. Ek olarak, pedagojik destek de online kurslar için tasarlanmıştır.

Eğlenerek Öğrenmek

Dersleri online olarak yapmamız eğlenmememize bir engel teşkil etmez, tam aksine Kahoot ve benzeri öğrenme uygulamalarını kullanmaya devam edeceksiniz.

Konuşmayı Teşvik Etmek

İnternet üzerinde ders yapmamız derslerin daha az iletişime dayalı olacağı anlamına gelmez. Tam aksine,online kurslarımız sayesinde, kendinizi ifade etmek için ciddi anlamda bir fırsatınız olacak ve konuşmanızı geliştirmek için sayı adedi az olan grupların da faydasını görebileceksiniz. 

tr_TR