Özel dersleri

Verimli bir ders almak istiyor musunuz ? İşte tam asıl adresindesiniz. Atelier du Français’in özel dersleri hem Delf-Dalf sınavına hazırlanmanızda hem de hayellerinizin gerçekleştirilmesinde size yol gösteren en ideal kurumdur.  

Sizin için tek bir öğretmen

Atelier’de Özel Dersler

Her şeyden önce hedefleriniz dahilinde detaylı bir planlama yapıyoruz ve tüm araç ve gereçlerimizi hedefinize bir an önce ulaşmanız için hizmetinize sokuyoruz.

Delf/ Dalf Sınavı

Delf-Dalf sınavına hazırlanmak mı istiyorsunuz ? Hiç dert etmeyin,bizler Delf-Dalf sınavlarında jüriyiz ve bu yüzden sizleri en etkili biçimde sınava hazırlayacağız. 

Fransızca dilinde eğitim veren okullar

Çocuğunuz Fransızca eğitim veren bir okulda eğitimini sürdürmekte ve siz onun Fransızcayı etkili bir biçimde kullanmasını mı istiyorsunuz ? Pedagojik yaklaşımımız çocuklarınızı geniş ve etkili bir biçimde kapsamaktadır.

Öğretmenler Evinize Kadar Geliyor

Toplu ulaşımda gerçekten sıkıntı mı yaşıyorsunuz ve Atelier’ gelmek için zaman ayıramıyor musunuz ? Hiç problem değil. Öğretmenlerimiz evlerinize kadar geliyor. 

Belirlenmiş İhtiyaç

Belirli bir amacınız mı var veyahut grup kursları ihtiyacınızı karşılamıyor mu ? O zaman sizin için spesifik bir program hazırlıyoruz.

tr_TR