Neden Atelier du Français ?

Fransızca'da uzman eğitmenler İstanbul'da

Fransızcayı öğretmek için sadece Fransız olmak yeterli değildir. Bunun yanı sıra bu mesleği iyi kavramak da gerekir. L’Atelier Fransızca’da uzman eğitmenlerin buluşma noktası. Her öğrencinin kendine has bir kavrama biçimi vardır. İşte bu noktada Atelier olarak öğrencilerimizi iyi şekilde gözlemliyor ve onları Fransızca’ya en uygun şekilde entegre olmalarını sağlıyoruz.  

Neden bize güvenmelisiniz ?

Aslında bunun cevabı çok basit; çünkü biz işimizi senelerden beri tutkuyla yapıyoruz.

Uzman eğitmenlerimizin hepsi Fransızca'yı sizlere daha kolay ve daha etkili yöntemerle öğretmek için Atelier'de .

10 yıldan beri Fransızca eğitiminin içindeyiz. Her zaman tekniğimizi geliştirdik ve yeni fikirlerle en iyi pedagojik metodların uygulanmasında öncü olduk.

Bizler aynı zamanda DELF-DALF sınavlarında jürilik yapmaktayız. Sizi sınavlarınıza en iyi hangi şekilde hazırlayacağımızı çok iyi biliyoruz. 

Uzman Öğretmenler

Hepimiz DELF-DALF sınavlarında jüriyiz. Dersin işleyişine ve Fransızcanın nasıl öğretileceği konusuna çok vakıfız. 

Dil öğrenmede en etkili metod

Biz kendimizi herhangi bir Fransızca eğitim metodu ile sınırlamıyoruz. Zaman içinde özellikle öğrenciler tarafından kabul gören kendi sistemizi oluşturuyoruz. 

Beklentilerinize cevap veren bir Atelier

Derslerimizi beklentilerinizi karşılayacak şekilde oluşturuyoruz. Bütün öğrenme sürecinizde sizi bireysel olarak takip ediyoruz. 

En yeni metodlar

Fransızca eğitiminde sizlere en iyi eğitimi sunabilmek için Atelier olarak sizleri Fransızca alanındaki gelişmelerden haberdar ediyoruz.

Hakkımızda Söylenenler

Ce que les gens en disent

“Hazırlık senesi ile beraber Atelier’ye gitmeye başladım. Bu kararımdan hiç pişman değilim. Atelier’deki kurslar sayesinde okul benim için şimdi çok kolay .Şu anda ise B2 diplomam var ve Fransa’ya okumaya gideceğim.”

Simay

lise öğrencisi

“Ben yıllardır Atelier’ye geliyorum. Atelier'nin ortamını çok beğeniyorum. Zamanla çok samimi olduk. Üstelik gündemdeki konular üzerine dersleri kendileri hazırlıyorlar, gerçekten çok keyifli.'' 

Sinan

emekli

“L’Atelier’in eğitmenleri Delf-Dalf sınavlarında jüri oldukları için, sınavıma çok iyi hazırlanabildim ve hiç zorluk yaşamadan Dalf C1’i geçtim.”                                  

Ezgi

Fransa’da öğrenci

tr_TR