L’Atelier du Français

Fransızca'yı İstanbul’un en kaliteli dil okulunda öğrenin. Samimi bir ortam ve pratiğe dayalı bir method ile l’Atelier du Français Fransızca öğrenmek için en ideal adres.

Yenilikçi ve Dinamik bir Fransızca kursu 

L’Atelier du Français 2014’ten beri sizlerle beraber. Bu tarihten itibaren Fransızca'yı mümkün mertebe en iyi şekilde öğretmek için pedagojik planlamalar yaparak öğretim tekniğimizi hep yeniledik. L’Atelier’ e gelin ve Atelier'nin kendine özgü ortamını keşfederek Fransızca'nın aslında zor bir dil olmadığını kendiniz deneyimleyin. 

10 seneden beri öğretmenlik yapıyorum. Fransız Kültür’deki 5 senemin ardından kendi öğretim perspektifimi sunmak amacıyla 2014’te l’Atelier du Français’yi kurmaya karar verdim. İlk günkü tutkumla, bir yandan Atelier ile ilgilenirken bir yandan da üniversiteki koordinatörlük görevime devam ediyorum.

Victor Philip, Atelier Müdürü

Hakkımızda Söylenenler

Ce que les gens en disent

“Hazırlık senesi ile beraber Atelier’ye gitmeye başladım. Bu kararımdan hiç pişman değilim. Atelier’deki kurslar sayesinde okul benim için şimdi çok kolay .Şu anda ise B2 diplomam var ve Fransa’ya okumaya gideceğim.”

Simay

lise öğrencisi

“Ben yıllardır Atelier’ye geliyorum. Atelier'nin ortamını çok beğeniyorum. Zamanla çok samimi olduk. Üstelik gündemdeki konular üzerine dersleri kendileri hazırlıyorlar, gerçekten çok keyifli.'' 

Sinan

emekli

« Comme l’équipe de l’Atelier est aussi membre du jury pour les examens DELF-DALF, j’ai pu très bien préparer mon examen et passer mon DALF C1 sans difficultés. Merci l’Atelier ! »                                  

Ezgi

Fransa’da öğrenci

tr_TR